360° Evaluación de desempeño

Mida fácilmente el rendimiento del empleado, reduzca sus costos operativos y haga que su tiempo sea más eficiente.

¡Todos los procesos son en línea, seguros y muy fáciles!

Bir Bakışta RunHR 360°

Şirketinizdeki tüm operasyonel işlerde performansınızı en kolay şekilde yönetin şirketinizin ve çalışanlarınızın geleceğini en iyi şekilde belirleyin.

Kurumsal Hafıza

Tüm çalışan performans bilgilerini tek bir sistemle bir araya getirerek şirketinizin kurumsal hafızasının oluşmasına yardımcı olur.

Düşük Maliyet

Bütün değerlendirme süreçlerindeki operasyonel maliyetinizi en aza indirip aynı zamanda da zamandan kazanmanızı sağlar. Bulut teknolojisi ile donanım, bakım, yedekleme ve yönetim maliyetlerinizin düşmesine yardımcı olur.

Detaylı Analiz

Yapılan değerlendirmeler sonucunda elde edilen raporlar detaylı bir şekilde analiz edilip, hangi çalışanın veya birimin neye ihtiyacı olduğuna doğru bir şekilde karar verilebilir.

Kurulum Gerektirmez

Bulut tabanlı bir yazılım olduğu için kurulum süreci yoktur, bilgisayarınızdaki olası problemler ve kazalardan (virüs girmesi, bilgilerin silinmesi, vb.) etkilenmez.

Tam Kontrol

Tüm süreci ister şirket ister departman perspektifi ile aktif bir şekilde yönetebilirsiniz.

Erişim Kolaylığı

Tüm kullanıcılar; bulut altyapımız ve web tabanlı yazılımımız sayesinde hem şirket içinden hem de şirket dışından tüm cihazlarla erişim sağlayabilir.

¿Por qué evaluación en línea?

¡La forma más simple y actualizada de evaluar al personal, que reduce las interrupciones, los costos y el tiempo perdido en el proceso de evaluación!

Percentage

PESOS PRIVATIZADOS

Personalice los pesos de acuerdo con las direcciones genéricas, departamentales, específicas del título o específicas de la empresa.

Weighted

FORMAS PRIVATIZADAS

No evalúe a toda la compañía de la misma forma. Haga asignaciones específicas para la esfera y los departamentos y use diferentes indicadores de comportamiento de acuerdo con las instrucciones.

Weighted

EVALUACIÓN

Cree sus períodos como un borrador, asigne a las personas personalizadas según el período en el que esté activo.

Weighted

INFORMAR

Con los 5 informes diferentes de RunHR, puede ver fácilmente la fortaleza o los lados débiles de su empresa y hacer avanzar a su empresa.

Pruebe activamente todas las funciones de RunHR 360 con 5 gift credits.