Valutazione delle prestazioni

Misurare facilmente le prestazioni dei dipendenti, ridurre i costi operativi e rendere il vostro tempo più efficiente.

Tutti i processi sono online, sicuri e molto facili!

Bir Bakışta RunHR 360°

Şirketinizdeki tüm operasyonel işlerde performansınızı en kolay şekilde yönetin şirketinizin ve çalışanlarınızın geleceğini en iyi şekilde belirleyin.

Kurumsal Hafıza

Tüm çalışan performans bilgilerini tek bir sistemle bir araya getirerek şirketinizin kurumsal hafızasının oluşmasına yardımcı olur.

Düşük Maliyet

Bütün değerlendirme süreçlerindeki operasyonel maliyetinizi en aza indirip aynı zamanda da zamandan kazanmanızı sağlar. Bulut teknolojisi ile donanım, bakım, yedekleme ve yönetim maliyetlerinizin düşmesine yardımcı olur.

Detaylı Analiz

Yapılan değerlendirmeler sonucunda elde edilen raporlar detaylı bir şekilde analiz edilip, hangi çalışanın veya birimin neye ihtiyacı olduğuna doğru bir şekilde karar verilebilir.

Kurulum Gerektirmez

Bulut tabanlı bir yazılım olduğu için kurulum süreci yoktur, bilgisayarınızdaki olası problemler ve kazalardan (virüs girmesi, bilgilerin silinmesi, vb.) etkilenmez.

Tam Kontrol

Tüm süreci ister şirket ister departman perspektifi ile aktif bir şekilde yönetebilirsiniz.

Erişim Kolaylığı

Tüm kullanıcılar; bulut altyapımız ve web tabanlı yazılımımız sayesinde hem şirket içinden hem de şirket dışından tüm cihazlarla erişim sağlayabilir.

Perché la valutazione online?

Il modo più aggiornato e più semplice per valutare il personale, che riduce interruzioni, costi e tempo perso nel processo di valutazione!

Percentage

PESI PRIVATIZZATI

Personalizza i pesi in base alle indicazioni generiche, dipartimentali, specifiche del titolo o specifiche della persona.

Weighted

FORME PRIVATIZZATE

Non valutare l'intera azienda nella stessa forma. Assegna incarichi specifici alla sfera e ai reparti e utilizza diversi indicatori comportamentali in base alle indicazioni.

Weighted

VALUTAZIONE

Crea i tuoi periodi come bozza, assegnali alle persone come personalizzati in base al periodo in cui sei attivo.

Weighted

SEGNALAZIONE

Con i 5 diversi report di RunHR, puoi vedere facilmente i punti di forza o di debolezza della tua azienda e portare avanti la tua azienda.

Prova attivamente tutte le funzionalità di RunHR 360 con i crediti regalo 5.

RunHR è un marchio Novartz Bilişim . & Nbsp; © 2012 - 2018 Tutti i diritti riservati.