Оценка производительности

Легко измеряйте производительность сотрудников, уменьшайте операционные расходы и повышайте эффективность своего времени.

Все процессы онлайн, безопасны и очень легки!

Bir Bakışta RunHR 360°

Şirketinizdeki tüm operasyonel işlerde performansınızı en kolay şekilde yönetin şirketinizin ve çalışanlarınızın geleceğini en iyi şekilde belirleyin.

Kurumsal Hafıza

Tüm çalışan performans bilgilerini tek bir sistemle bir araya getirerek şirketinizin kurumsal hafızasının oluşmasına yardımcı olur.

Düşük Maliyet

Bütün değerlendirme süreçlerindeki operasyonel maliyetinizi en aza indirip aynı zamanda da zamandan kazanmanızı sağlar. Bulut teknolojisi ile donanım, bakım, yedekleme ve yönetim maliyetlerinizin düşmesine yardımcı olur.

Detaylı Analiz

Yapılan değerlendirmeler sonucunda elde edilen raporlar detaylı bir şekilde analiz edilip, hangi çalışanın veya birimin neye ihtiyacı olduğuna doğru bir şekilde karar verilebilir.

Kurulum Gerektirmez

Bulut tabanlı bir yazılım olduğu için kurulum süreci yoktur, bilgisayarınızdaki olası problemler ve kazalardan (virüs girmesi, bilgilerin silinmesi, vb.) etkilenmez.

Tam Kontrol

Tüm süreci ister şirket ister departman perspektifi ile aktif bir şekilde yönetebilirsiniz.

Erişim Kolaylığı

Tüm kullanıcılar; bulut altyapımız ve web tabanlı yazılımımız sayesinde hem şirket içinden hem de şirket dışından tüm cihazlarla erişim sağlayabilir.

Почему онлайн-оценка?

أكثر ما يصل إلى تاريخ وأبسط طريقة لتقييم الموظفين، مما يقلل من الاضطرابات، والتكاليف، والوقت الضائع في عملية التقييم!

Percentage

ПРИВАТИЗАЦИОННЫЕ ВЕСЫ

Настройте весы в соответствии с общими родовыми, ведомственными, специфическими для конкретного лица или конкретными лицами.

Weighted

ПРИВАТИЗИРОВАННЫЕ ФОРМЫ

Не оценивайте всю компанию в той же форме. Выполняйте задания, специфичные для сферы и отделов, и используйте разные поведенческие показатели в соответствии с указаниями.

Weighted

ОЦЕНКА

Создайте свои периоды в виде черновика, назначьте людей как настроенные в соответствии с периодом, в котором вы активны.

Weighted

СОСТАВЛЕНИЕ ОТЧЕТОВ

Благодаря 5 различным отчетам RunHR вы можете легко видеть силу своей компании или слабые стороны и продвигать свою компанию вперед.

Активно задействуйте все функции RunHR 360 с подарочными кредитами 5.